Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod.

Před každou masáží je provedena úvodní analýza pro stanovení vhodného postupu.

RELAXAČNÍ MASÁŽE

Relaxační masáže pomáhají uvolnit tělo i mysl. Posilují vitalitu a zlepšují fyzický i psychický stav. Jejich blahodárný účinek se projeví nejen na kůži, svalech a fasciích ale i na nervové soustavě, cévním a lymfatickém systému a to se promítne do funkce vnitřních orgánů.
Masáž zlepšuje náladu, odstraňuje stres a navodí pocit vnitřního klidu a harmonie.
Doteky podvědomě působí na naši emocionální rovnováhu.

REKONDIČNÍ MASÁŽE

Rekondiční masáž se využívá především k uvolnění a regeneraci svalů. Pracujeme se spasmy, které vznikají nesprávným držením těla, jednostranným zatížením, chybnými pohybovými návyky, přetížením při sportu apod.
Podle potřeby může být doplněna o Dornovu metodu.

DORNOVA METODA

Dornova metoda je efektivní technika, která jemným a šetrným způsobem vyrovnává délku končetin, upravuje statiku těla a ošetřuje klouby.
Běžně bývá spojena s BREUSSOVOU MASÁŽÍ, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Díky použití Třezalkového oleje skvěle vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení a okysličení jednotlivých obratlů.

Další podpůrnou metodou je ošetření Trigger points.

TRIGGER POINTS

Trigger Points neboli spoušťové body jsou nadměrně dráždivá místa ve svalech (uzlíky), které způsobují bolest a omezení pohybu.
Vznikají v důsledku přetížení svalu. Bolest se často objevuje v tzv. zóně přenesené bolesti, která je charakteristická pro daný Trigger point.
Ošetření spoušťových bodů mnohdy dokáže ulevit klientům s dlouhodobými problémy pohybového ústrojí, kdy bolesti přetrvávají, i když objektivně není prokázáno žádné poškození.

 

CENÍK MASÁŽÍ

masáž a terapie 60 min ............................ 750 Kč

masáž a terapie 90 min .......................... 1 100 Kč

masáž a terapie 120 min ........................ 1 350 Kč

*V případě neomluveného termínu alespoň 24h předem si účtujeme 250 Kč az 500 Kč dle rezervovaného času storno poplatek. Tato částka bude účtována při další schůzce.

Šárka Švehlová, IČO: 70397813

 

 

PRO OBJEDNÁNÍ VAŠEHO TERMÍNU VOLEJTE: ŠÁRKA ŠVEHLOVÁ  +420 607 555 604