Permanentní make-up a microblading obočí

Upravená při každé příležitosti

Permanentní make-up
a microblading obočí

Umíme upravit tvar a zvýraznění vašich rtů. Díky microbladingu upravíme tvar a hustotu vašeho obočí. Společně s očními linkami ideální řešením pro všechny ženy, které chtějí být upravené při každé příležitosti.

Unikátní druh pemanentního make-upu, který vykresluje jednotlivé chloupky, můžeme upravit jeho tvar a hustotu. Výsledek je přirozený a vydrží až 2 roky. Kromě Microbladingu nabízíme také laminaci obočí, ideální pro “neposlušné” obočí.

Nechcete se již každé ráno zdržovat malováním linek? Vsaďte na permanentní make-up. Při sportu, plavání nebo v sauně budete vypadat stále upraveně. Zvýrazníme oči lehkou linkou nebo nahradíme každodenní líčení výraznou linkou dle přání klientky.

Odstraňování starého či nepovedeného tetování a permanentního make-upu rychle a kvalitně. Odstraníme staré tetování kůže, obočí, rtů či očních linek  naším vyškoleným a zkušeným specialistou pomocí laseru šetrně a bez jizev.

Upravíme a zvýrazníme tvar vašich rtů a vy již nebudete muset řešit rozpitou konturu a skvrny od rtěnky. Přirozenou barvu lze pouze zvýraznit nebo zvolit nápadnější odstín. Ideální řešení pro všechny ženy, které chtějí být upravené při každé příležitosti.