KOSMETIKA MARY COHR

Značka MARY COHR využívá ty nejúčinnější esenciální oleje a začleňuje je do gelových textur krémů. Tento patentovaný postup umožňuje plně využít všech výhod, které esenciální oleje poskytují, a vyhnout se případným nedostatkům spojeným s jejich používáním.Esenciální oleje v hydrogelovém složení nezanechávají pleť lesklou ani mastnou.


ZÁKLADNÍ PÉČE - EXPRES OŠETŘENÍ

Základní péče expres ošetření nebo sos péče při obědové pauze. Kosmetička pleť odlíčí, provede jemnou exfoliaci, lehké pročištění pórů a desetiminutovou uvolňující masáž. Poté vybere masku pro dodání energie a aktuálních potřeb dané pleti. Na závěr nanese ochranný pleťový krém. Aktivní účinné látky se volí s ohledem na typ pleti, který klientka má.


BEAUTY LIFTING

Liftingové ošetření s kolagenem a kyselinou hyaluronovou. Třífázové ošetření dodá pleti potřebné zpevnění, regeneraci a omlazení. Péče je určena pro pleť se známkami stárnutí nebo jako prevence vzniku vrásek a ochabnutí pleti. Během prvních deseti minut ošetření dochází k vyhlazení pleti díky použití speciálního kuličkového korektoru, který dodá koncentrovanou kyselinu hyaluronovou přímo do vrásky a zároveň ji masíruje. Poté kosmetička provede revitalizační a regenerační masáž, která odstraní únavu a uvolní rysy obličeje. Na závěr je aplikována maska s kolagenem, která působí jako lifting a modeluje i zpevňuje pleť.

PEEL & LIFT S OVOCNÝMI KYSELINAMI

Péče s „efektem nové pleti“. Obsahuje ovocné kyseliny a zanechává pleť mladší a jasnější. Ošetření, které pleť projasní, rozzáří, pročistí do hloubky, vyrovná barvu v obličeji, regeneruje a dokonale hydratuje. Kosmetička nejprve aplikuje peeling s ovocnými kyselinami, který umožňuje odstranit odumřelé buňky. Ty způsobují nedostatečné okysličení pokožky a mdlý odstín pleti. Prostřednictvím jemné masáže vpraví do pokožky regenerační sérum a speciální masku s vitamínem C.

CENÍK KOSMETICKÉ SLUŽBY

čištění obličeje ......................... 680 Kč
čistící péče ZÁDA ........................ 680 Kč
základní ošetřen EXPRES .................. 850 Kč
Liftingová péče – Beauté Lifting ....... 1 150 Kč
Peel & Lift s ovocnými kyselinami ...... 1 150 Kč
úprava obočí ........................... od 60 Kč
barvení obočí nebo řas .................... 90 Kč

* V případě neomluveného termínu alespoň 24h předem si účtujeme 250Kč az 500Kč dle rezervovaného času storno poplatek. Tato částka bude účtována při další schůzce


CENÍK PÉČE O MUŽE

CatioVital Nature Homme ................. 1 350 Kč
Čistící péče .............................. 760 Kč


CENÍK PŘÍSTROJOVÉHO OŠETŘENÍ

CatioVital .............................. 1 350 Kč
CatioLift ............................... 1 350 Kč
CatioVital & CatioLift .................. 1 450 Kč
Oči CatioVital & CatioLift ................ 950 Kč

* V případě neomluveného termínu alespoň 24h předem si účtujeme 250Kč az 500Kč dle rezervovaného času storno poplatek. Tato částka bude účtována při další schůzce 

 

PRO OBJEDNÁNÍ  VAŠEHO TERMÍNU VOLEJTE:  ILONA PANOCHOVÁ  +420 775 570 566