Naše služby

Na míru pro vaše vlasy

Kadeřnictví
a péče o vlasy

Péče vytvořená přesně na míru pro vaše vlasy. Pomůžeme najít ideální střih a barvu, aby účes odpovídal vašim představám, trendům i kvalitě vašich vlasů. O vlasy pečujeme ženám, mužům i dětem. 

Šetrné odstranění chloupků

IPL epilace 
a depilace voskem

Odstranění chloupků s dlouhodobým výsledkem. Díky naší profesionální péči a šetrných metod IPL epilací nebo depilace voskem si můžete hladké pokožky včetně intimním partií užívat i několik týdnů.

Rituál pro vaši pleť

Kosmetika
a péče o pleť

Kosmetické ošetření provádíme profesionálně a vždy na základě hloubkové analýzy pleti. Řešíme problémy s vráskami, akné nebo pigmentovými skvrnami. Kosmetika pro nás není jen péče pleť, ale rituál.

Luxusní péče o vaše ruce a nohy

Manikúra
a pedikúra

Komplexní ošetření rukou a nohou, krásné a zdravé nehty díky systému luxusní péče . Po našich procedurách můžete mít nohy jako ze škatulky, zbavené otlaků, mozolů a popraskané kůže.

Svůdný pohled bez líčení

Řasy a obočí
Lash and Brows 

Prodloužení vašich řas bez alergií. Podle vašich preferencí vytvoříme přirozený efekt nebo volume s opravdu výrazným objemem. S lash liftingem budete mít dokonale natočené a výrazné řasy.

Upravená při každé příležitosti

Permanentní 
make-up

Umíme upravit tvar a zvýraznění vašich rtů. Díky microbladingu upravíme tvar a hustotu vašeho obočí. Společně s očními linkami ideální řešením pro všechny ženy, které chtějí být upravené při každé příležitosti.

Krásná na „velký den"

Líčení & účesy
a balíčky pro nevěsty

Svatební den nebo maturitní ples? Žádný problém! S naší péčí budete dokonale upravená pro slavnostní den - luxusní účes, perfektní líčení a upravené nehty? Ušetřete s našimi beauty balíčky pro nevěsty.

Uvolnění a regenerace těla i mysli

Masáže
a terapie

Klasické masáže, sportovní masáže, indickou masáž hlavy a šíje a reflexní masáž zad, krku a plosek nohou, s cílem diagnostikovat a odstranit problém v dané partii.

Pro milovnice minimalismu

Mini
tetování

Toužíte po tetování, ale bojíte se, aby nebylo moc velké, výrazné, nebo co kdyby se vám časem přestalo líbil? Nechte si vytetovat malý obrázek, který snadno schováte.