Naše služby

Na míru pro vaše vlasy

Kadeřnictví
a péče o vlasy

Péče vytvořená přesně na míru pro vaše vlasy. Pomůžeme najít ideální střih a barvu, aby účes odpovídal vašim představám, trendům i kvalitě vašich vlasů. O vlasy pečujeme ženám, mužům i dětem. 

Šetrné odstranění chloupků

IPL epilace 
a depilace voskem

Odstranění chloupků s dlouhodobým výsledkem. Díky naší profesionální péči a šetrných metod IPL epilací nebo depilace voskem si můžete hladké pokožky včetně intimním partií užívat i několik týdnů.

Rituál pro vaši pleť

Kosmetika
a péče o pleť

Kosmetické ošetření provádíme profesionálně a vždy na základě hloubkové analýzy pleti. Řešíme problémy s vráskami, akné nebo pigmentovými skvrnami. Kosmetika pro nás není jen péče pleť, ale rituál.

Luxusní péče o vaše ruce a nohy

Manikúra
a pedikúra

Komplexní ošetření rukou a nohou, krásné a zdravé nehty díky systému luxusní péče . Po našich procedurách můžete mít nohy jako ze škatulky, zbavené otlaků, mozolů a popraskané kůže.

Svůdný pohled bez líčení

Řasy a obočí
Lash and Brows 

Prodloužení vašich řas bez alergií. Podle vašich preferencí vytvoříme přirozený efekt nebo volume s opravdu výrazným objemem. S lash liftingem budete mít dokonale natočené a výrazné řasy.

Upravená při každé příležitosti

Permanentní make-up
a microblading obočí

Umíme upravit tvar a zvýraznění vašich rtů. Díky microbladingu upravíme tvar a hustotu vašeho obočí. Společně s očními linkami ideální řešením pro všechny ženy, které chtějí být upravené při každé příležitosti.

Krásná na „velký den"

Líčení & účesy
a balíčky pro nevěsty

Svatební den nebo maturitní ples? Žádný problém! S naší péčí budete dokonale upravená pro slavnostní den - luxusní účes, perfektní líčení a upravené nehty? Ušetřete s našimi beauty balíčky pro nevěsty.

Uvolnění a regenerace těla i mysli

Masáže
a terapie

Při reflexní terapii dochází o stlačování akupresurních bodů na těle, kam se promítají naše vnitřní orgány. Breusseho masáž působí na pohybový aparát, hlavně na meziobratlové ploténky.