Manikúra a pedikúra

Luxusní péče o vaše ruce a nohy

Manikúra
a pedikúra

Komplexní ošetření rukou a nohou, krásné a zdravé nehty díky systému luxusní péče . Po našich procedurách můžete mít nohy jako ze škatulky, zbavené otlaků, mozolů a popraskané kůže.

Kompletní manikúra Jessica s lakováním Geleration gellak. Ošetření rukou díky produktům s analýzou nehtů, termálním zábalem s přírodními oleji a krémy Jessica, masáž, lázeň, úprava nehtů a kůžičky, to vše zakončené lakováním.

Kombinovaná přístrojová manikúra a gellaky E.mi. E.Mi je mladá, inovativní a trendy značka péče o ruce, která je vyráběna v ČR. Je rozšířena ve více než 30 zemích a oblíbili si ji díky jejím stylů i takové hvězdy jako Rihanna.

Unikátní metoda bez skalpelu, frézek a také bez namáčení nohou. Používání přípravků v bio kvalitě s obsahem bylin ze Švýcarských Alp.Díky speciálnímu zábalu jsou za pouhých 15 minut nohy jako ze škatulky, zbavené otlaků, mozolů a popraskané kůže. 

Nabízíme mokrou pedikúru s použitím přípravků Footlogix, která z ošetření dělá mediciální péči. Při pedikúře probíhá etoxikační a změkčující lázeň s přidáním soli a mýdla,peeling,odstranění kůže a následná úprava nehtové kůžičky.