ÚPRAVA OBOČÍ CIRÉPIL

CIRÉPIL je přední francouzský výrobce šetrných vosků uznáván jako nejinovativnější značka v sektoru depilací. Nedráždí pokožku jako depilace klasickými vosky.Rychlé,bezbolestné,bez podráždění pokožky,

DEPILACE OBOČÍ NITÍ

Starobylá epilační metoda pocházející pravděpodobně z Turecka. Je vhodná především pro úpravu tvaru obočí a epilaci chloupků obličeje. Je považována za méně bolestivou než vytrhávání chloupků pinzetou.

BARVENÍ OBOČÍ

Bravy Inlei - Nejnovější generace barvy na řasy, speciálně vyvinutá pro barvení řas při Lash Liftingu a Laminace obočí. Vhodná i pro samostatné barvení řas u klientek s citlivým očním okolí.

Browxena - Přírodní barvy ,které zahájily revoluci v barvení obočí po celém světě. Šetrná aplikace bez peroxidu,na kůži vydrží až 4 týdny a na chloupku až 6 týdnů. Nabízí více jak 10 odstínů barev.

LAMINACE OBOČÍ

Dlouhodobě fixuje a narovná chloupky a napomáhá zlepšit jejich stav. Přírodní chloupky obočí se narovnají v určitém směru a zafixují. Tyto přípravky zjemní a posílí obočí. Chloupky se poté lépe upravují do požadovaného tvaru.

 

CENÍK ÚPRAV OBOČÍ

Úprava obočí ................................................. 170 Kč
Barvení obočí (řas) barvou ............................ 170 Kč
Barva + úprava ............................................... 280 Kč
Barvení obočí Hennou včetně úpravy ............. 720 Kč             
Laminace obočí............................................... 660 Kč
Laminace obočí + uprava  + Brava ................. 880 Kč
Laminace obočí + uprava  + Henna .............. 1350 Kč

*V případě neomluveného termínu alespoň 24h předem si účtujeme 250 Kč az 500 Kč dle rezervovaného času storno poplatek. Tato částka bude účtována při další schůzce.

Další možnosti trvalé úpravy obočí microblading  a stínované obočí naleznete zde