ÚPRAVA OBOČÍ CIRÉPIL

CIRÉPIL je přední francouzský výrobce šetrných vosků uznáván jako nejinovativnější značka v sektoru depilací. Nedráždí pokožku jako depilace klasickými vosky.Rychlé,bezbolestné,bez podráždění pokožky,

DEPILACE OBOČÍ NITÍ

Starobylá epilační metoda pocházející pravděpodobně z Turecka. Je vhodná především pro úpravu tvaru obočí a epilaci chloupků obličeje. Je považována za méně bolestivou než vytrhávání chloupků pinzetou.

BARVENÍ OBOČÍ

Bravy Inlei - Nejnovější generace barvy na řasy, speciálně vyvinutá pro barvení řas při Lash Liftingu a Laminace obočí. Vhodná i pro samostatné barvení řas u klientek s citlivým očním okolí.

Browxena - Přírodní barvy ,které zahájily revoluci v barvení obočí po celém světě. Šetrná aplikace bez peroxidu,na kůži vydrží až 4 týdny a na chloupku až 6 týdnů. Nabízí více jak 10 odstínů barev.

LAMINACE OBOČÍ

Dlouhodobě fixuje a narovná chloupky a napomáhá zlepšit jejich stav. Přírodní chloupky obočí se narovnají v určitém směru a zafixují. Tyto přípravky zjemní a posílí obočí. Chloupky se poté lépe upravují do požadovaného tvaru.

 

CENÍK ÚPRAV OBOČÍ

Úprava obočí ................................................. 150 Kč
Barvení obočí (řas) barvou ............................ 150 Kč
Barva + úprava ............................................... 250 Kč
Barvení obočí Hennou včetně úpravy ............. 650 Kč             
Laminace obočí............................................... 600 Kč
Laminace obočí + uprava  + Brava ................. 800 Kč
Laminace obočí + uprava  + Henna .............. 1200 Kč

Další možnosti trvalé úpravy obočí microblading  a stínované obočí naleznete zde