PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS XTREME LASHES

Xtreme Lashes přináší na český trh revoluci v prodlužování řas. Prodlužování řas je aplikace jedné či více syntetických řas na Vaši vlastní řasu. Řasy je potřeba doplňovat každé 3-4 týdny. Délka, síla a natočení syntetických řas se určuje podle kvality Vašich vlastních řas. Lze docílit přirozeného i velice extravagantní vzhledu. Při technice „volumation“ se používají speciálně odlehčené řasy, které i při aplikaci více řas na jednu řasu nepoškozují řasy přírodní. Aplikace je prováděna hypoalergenním lepidlem, necítíte při ní žádný zápach ani čpění lepidla. Oči po aplikaci nepálí, nesvědí a nejsou červené.

Aplikace bezpěčným hypoalergenním lepidlem
● Neobsahuje akrylát ● Nepálí a neštípe při aplikaci ● Necítíte zápach lepidla ● Nezpůsobuje podráždění a alergie

Pokud  klientka o řasy správně pečuje, nošení je možné neomezeně i několik let. Všechny potřebné produkty o péči prodlužovaných řas je možné zakoupit namístě.

 

CENÍK PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Nové řasy řasa na řasu  ..................................... 1.750 Kč
Nové řasy ½ řasa na řasu ½ volume .............. 2.850 Kč
Nové řasy volume  .............................................. 3.500 Kč
Doplnění řas ............................................... 600 - 1.000 Kč

V případě neomluveného termínu alespoň 24h předem si účtujeme 250 Kč az 500 Kč dle rezervovaného času storno poplatek. Tato částka bude účtována při další schůzcePřirozený efekt      ●     Nedráždí oči     ●     Neničí vlastní řasy    ●     Bez zápachu


 

PRO OBJEDNÁNÍ VAŠEHO TERMÍNU VOLEJTE:  ERIKA ZELENKOVÁ +420 607 813 483