Kosmetika a péče o pleť

Rituál pro vaši pleť

Kosmetika
a péče o pleť

Kosmetické ošetření provádíme profesionálně a vždy na základě hloubkové analýzy pleti. Řešíme problémy s vráskami, akné nebo pigmentovými skvrnami. Kosmetika pro nás není jen péče pleť, ale rituál.

Mikrojehličková mezoterapie je mimořádně účinná metoda hloubkové regenerace a omlazení pokožky. Při ošetření dochází k tvorbě nových buněk a kolagenu, redukuje a zpomaluje stárnutí pokožky, regeneruje a hydratuje pleť, vyhlazuje vrásky, zlepšuje vzhled a kvalitu pokožky.

Nejdříve zanalyzujeme Vaši pleť a poté vybereme vhodnou péči. To vše v atmosféře dokonalé důvěry. Pro každou klientku/klienta sestavíme kosmetický program v závislosti na jejích individuálních potřebách a možnostech. Všechny naše kosmetičky jsou profesionálně vyškoleny a mají odborné znalosti.

Fotorejuvenace neboli omlazení pulsním světlem je luxusní ošetření pokožky obličeje, které okamžitě nastartuje v pleti tvorbu kolagenových vláken, vypíná povadlé kontury a výrazně zpevňuje pleť. Efektivně řeší nedokonalosti pleti, mj. eliminuje pigmentové skvrny a pomáhá při akné.